Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

elitemadzone.org :: MadZone :: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62147 | Odgovora: 365 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme21.06.2010. u 23:23 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ma covece, Zeljka Mitrovica bole ona stvar za "socijalni inzenjering"...
Pa njega mozda zabole, ali one ciji je on slugeranja i podguzna musica i koji mu dozvoljavaju da to radi itekako ne zabole. Taj i njemu slicni isprdci su sa njima na prst u ljubu isto kao sto je taj konkretno bio i sa julom, i zato su svi oni do poslednjeg saucesnici u zajednickom zlocinackom poduhvatu, ciji je deo i ta Farma, i Velika braca, i fejsbukovi i sve slicne gluposti koje truju masu.

To je isto kao sto je pocetkom devedesetih odjednom na radiju, koji je tad jos bio znacajan medij, a 202 medju najboljim stanicama, postala aktuelna nakakva emisija "poselo 202" koja je isla ukutru oko 8 ili 9, i u kojoj su razni poceli da zakukavaju o tome kako im neko negde tako psuje majku srpsku i slicno, ili su pevali pesme o tome kako Tudjan ne sme da dodje na poselo u Borovo selo.

Evo pitanje, zasto je ovde samo jednom odrzan planetarno popularni sou Idol, i nikad vise, a onda je koncept emisije preslikan na nekakvu emisliju koja ide na Pink i zove se Grand sou ili Zvezde granda, ne znam, nemam TV, a i kad sam imao nisam gledao Pink, gde ucesnici ne pevaju pesme kakve se pevaju u Idolu, nego neke lokal - ksenofobicne budalastine? Slucajno?

Tako da su to naivna gledanja na stvari. Ovde sve ima veze sa politikom i da ima politicke volje, taj ex ćemane majstor, zlikovac i ratni profiter bi za 10 minuta doziveo sudbinu Karica. Ali nema zato sto "demokratama" odgovara da u zemlji (bilo kojoj) vecinu cine glupanderi, a ovde su jos i ksenofobni, pa umesto da ide Idol kao i svuda oni smislili taj Grand sou. I zato je brka slikar u vezi vecine njih bio u pravu,. Neprijatelji civilizacije, i steta je sto ih sve nije prosetao do Poljske, to jest njihove pretke. Sad bi ovde bila banja.

"Neki misle da je sloboda stampe omogucavanje da se u medijima pisu svakojake lazi i budalastine; mi smatramo da je takva sloboda stampe nemoralna i toga ovde nece biti" - drug Tito u filmu Marsal. Ne znam da li je pravi drug Tito to pricao, ali i da nije, nema veze, to je tacno i to tako treba da bude u svakom zdravom drustvu. Medju ovom dvonoznom stokom kako je, to me vise ne zanima, osim ovako povremeno za forum kad mi bas bude dosadno.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme21.06.2010. u 23:38 - pre 169 meseci
Pink se nikad nije bavio politikom, niti je Zeljko Mitrovic ikada imao politicke pretenzije. Ono, covek pusta "melos" koji "raja" hoce da cuje, kao i ostali trash koji ista ta "raja" hoce da cuje i od toga maksimalno profitira... Nije se bavio ratnim huskanjem, vec samo pustanjem trash-a koji je zapravo ono sto prosecan stanovnik Srbije slusa/gleda. To sto on radi radi i na stotine drugih radio stanica i mnogo lokalnih TV stanica - to je PROSEK Srbije i ono sto u njoj "ide". Nema to veze sa Zeljkom, vec je to najobicnije ogledalo nacije.

Karic je sasvim druga prica - cova je hteo da se bavi politikom i ugurao je prste u previse stvari - mobilni operater, banke a na kraju je cova hteo da bude i politicka figura. Da ne pricamo da je cova bio direktno upleten u visoke finansijske dilove sa vrhuskom. A ratni huskaci poput Vucelica, Komrakova i slicnih su, takodje, sasvim druga prica. Stavljati njih u isti kos sa Mitrovicem je greska, jer oni jednostavno nemaju veze sa vezom. Nazivati Mitrovica zlikovcem i ratnim profiterom je jos smesnije - covek nema blage veze sa ratom (ono, srpski "istancan ukus" je bio takav i pre rata) a ne vidim ni sta je tu tacno zlo u tome sto on radi? Pusta ono sto ljudi slusaju? Wow... zlikovac na kub.

"Mitrovica" imas u svakoj bogovetnoj zemlji - jer je u svakoj bogovetnoj zemlji prosecan "narod" prilicno tup i slusa i gleda nesto sto je inteligentnijim ljudima bezukusno - ja ne vidim neku razliku izmedju 50 Cent-a i Dragane Mirkovic - zapravo jedina razlika je sto titraju razlicitoj skupini po geografskoj lokaciji ali socijalno vrlo slicnoj...

Ali sta da se radi, slusali bi oni to i bez Zeljka.

Mislim, ne mogu optuziti Britney Spears da "unistava USA" - ono... ona je posledica, a ne uzrok.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 00:55 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pink se nikad nije bavio politikom, niti je Zeljko Mitrovic ikada imao politicke pretenzije.

Ne znam da li si gledao Tv Pink od osnivanja, cini mi se '94?
Ja jesam, i secam se da je tih godina bilo neko glasanje, i TV Pink je tada pustao "JUL je kul" spotove po ceo celcati dan, verujem da su i produkciju tih spotova radili. Bila i prica da je tada nelegalno dobio nesto od RTS-a, da li opremu ili frekvenciju ili nesto drugo.

edit: Evo ga i intervju sa gazdom. http://www.bhdani.com/arhiva/273/t27313.shtml
Citat:
Željko Mitrović, vlasnik RTV Pink, bio je član Jugoslovenske levice Mire Marković, njegovo se ime nalazilo na listi onih kojima je tokom NATO udara bio zabranjen ulazak u zemlje Evropske unije zbog bliskosti sa porodicom Slobodana Miloševića, predajnik Pinka na zgradi Socijalističke partije Srbije Amerikanci su smatrali propagandnim oružjem
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 07:15 - pre 169 meseci
Citat:
Karic je sasvim druga prica - cova je hteo da se bavi politikom i ugurao je prste u previse stvari - mobilni operater, banke a na kraju je cova hteo da bude i politicka figura. Da ne pricamo da je cova bio direktno upleten u visoke finansijske dilove sa vrhuskom.


pazi, i mnogo gori likovi i mnogo neuspesniji od Karica bave se politikom. Itekako se bave politikom. Ne razumem zasto bi Karic bio izopsten iz politike i zasto bi bilo cudno da se on bavi politikom a sasvim normalno da ona bude prepustena skorojevicima i ljudima bez karijere i cega ostvarenog ?

 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 07:23 - pre 169 meseci
samo da dodam. Jasno je svima da u Srbiji nista ne moze da se zavrsi bez politicara. Jedan biznismen mali ili veliki mora da stupi u kontakt sa njima jer prosto takav je sistem. Bilo koja dozvola da ti treba tu su oni. Politicari sami hrane korupciju, a trebali bi da se bore protiv njih. Sta moze jedan biznismen tu ?

Ili da ostane pos trani i kaze, ne ja cu biti posten - pa da propadne ili da krene da mulja sa politicarima moleci se bogu da mu neka nova garnitura ne izvuce nesto iz fioke za slucaj da ne bude hteo da saradjuje.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 07:47 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pink se nikad nije bavio politikom, niti je Zeljko Mitrovic ikada imao politicke pretenzije.

@Ivane,

nije mi uopšte cilj da te vređam, ali mi je isto tako, veruj mi na reč, još manje cilj da te farisejski branim,kao ovi ovde:http://www.elitesecurity.org/t402225-0-Tumacenje-pravilnika(veoma opasno igranje vatrom), pa mi ti reci koji te motivi mobilišu da sebe veoma često profilišeš kao francusku sobaricu?!?

Šta to hoćeš ovime da kažeš, da makijavelizam danas više nije aktuelan u politici?!?eto materijala pulinu sa linka da zareži)

Ako je po definiciji politika veština vođenja(zavođenja) naroda, onda se pink nikada nije prestao baviti njome.

Da li Željko ima političke pretenzije?

Pa, šta ti misliš da se bavljenje politikom isključivo ogleda u skupštinskom baljezganju i šepurenju cerklana po međunarodnoj političkoj sceni?!?

Mislim da ne treba oko toga da se sporimo da je isključivi i jedini cilj svakog pojedinca koji se bavi politikom i oko politike, lična materijalna korist, a što se toga tiče o dubini Željkovog džepa mogli bi smo do u nedogled da licitiramo, bezuspešno...

Isuviše crno-belo posmatraš stvari, te stoga i ne vidiš njihovo uzajamno prožimanje, bez ikakve strogo definisane razdelne linije.

Pa političarima je uspelo da zamene mesta uzroku i posledicama i da time manipulišu po sopstvenom nahođenju, jednostavno su smestili uzrok u jedno ogledalo, posledicu u drugo i okrenuli ih jedno naspram drugog, pa se više ni ne zna šta je starije, koka ili jaje.

Što duže čekaš da konačno uradiš ovo
Citat:
da konačno razbiješ to crveno stakleno zvono, ispod koga si se formirao i izviriš nosem malo van !
http://www.elitemadzone.org/t400834-11#2610732

veći će ti komadi kasnije padati na glavu.

Ponavljam i naglašavam, ne vređam te i nije mi ta namera, a kad god te neko brani kao oni na temi o pravilniku, imaj na umu ovo:

Čuvaj se Danajaca i kada ti darove donose!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 08:48 - pre 169 meseci
@maliradojica,

Pustanje "JUL je kul" spotova nije nesto sto bih nazvao bavljenjem politikom - ti spotovi su se pustali i na drugim TV stanicama, a to sto je radio produkciju JUL-u... pa naravno da im je radio, radio bi im svako ko je zeleo da ostane "on the air" dok je vladala kamarila. 1994-te je u Srbiji sistem bio takav da si morao da se talis sa "ekipom" da bi te pustili da privredjujes i to je to... covek je imao minimalan kontakt sa tom ekipom koji je neophodan za imanje TV stanice koja je imala pristup drzavnoj infrastrukturi.

Zeljko bar to nikad nije ni krio (a i zasto bi), niti ga to uopste tangira - za razliku od nekih tzv. i te kako politicki angazovanih nazovi "opozicionara" tog vremena koji su bili podrepne musice kamarile a posle su sebe predstavljali kao nekakve borce protiv nemani.

@hadzi,

Siguran sam da Zeljka apsolutno ne interesuje nikakva forma drzavne politike - ni direktna, ni indirektna, vec coveka interesuje iskljucivo njegov novcanik... Ono, covek siri svoju medijsku kompaniju po Balkanu (i sire sa satelitskim servisom) i to je ono sto ga zanima. Pare, pare i samo pare.

A, 'fala bogu, uz pustanje "sta narod iste" i uz tako mnogobrojnu klijentelu koja bi da slusa i gleda taj trash, ne treba mu nikakva politika vec samo repetitori, satelitski transponderi i dosta reklmanog prostora. A da, treba mu i malo mozga da ne pusta Shopena vec sisate pevaljke i ostale forme zabave za siroke mase - inace bi zavrsio kao TV Art.

Sustina je da bi neki da svale neke duboke probleme u narodu na tog coveka i da magicnim stapicem njega proglase za proto-uzrok nepismenosti i zatucanosti mase... eh kako bi to bilo lepo, ali kao i svaka bajka - to nema bas puno veze sa realnoscu.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 08:56 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pink se nikad nije bavio politikom, niti je Zeljko Mitrovic ikada imao politicke pretenzije. Ono, covek pusta "melos" koji "raja" hoce da cuje, kao i ostali trash koji ista ta "raja" hoce da cuje i od toga maksimalno profitira... Nije se bavio ratnim huskanjem, vec samo pustanjem trash-a koji je zapravo ono sto prosecan stanovnik Srbije slusa/gleda. To sto on radi radi i na stotine drugih radio stanica i mnogo lokalnih TV stanica - to je PROSEK Srbije i ono sto u njoj "ide". Nema to veze sa Zeljkom, vec je to najobicnije ogledalo nacije.
To je sve tacno, onako kao neka nepristrasna analiza, samo sto uopste nije vazno. Zato sto kad bi se gledala ta ogledala nacija sad bi mi jos sedeli na granama i brali banane. Cinjenica je da onima koji aminuju taj Pink (Kurire i ostalo) odgovara zaglupljeno stanovnistvo i da ga zato forsiraju, i jos ga koriste da bi drzali zemlju u kulturnoj izolaciji. Cist priomer zabrana (ispod zita, ne javno dekretom) da bilo ko ovde organizuje Idol, a umesto toga pravljenje te emisije Grand sou ili Zvezde granda, ne znam sta je sta. Ista stvar vazi i za "tabloide" (i ostalu globalno popularnu kulturu) pa tako ovde tabloidi i casopisi koji su ono svetski rasprostranjeni i nemaju neku prodju, ali zato postoje domaci pandane u kojima se pise o golim dupetima.

Nema sta da pricamo, ono sto slusaju tinejdzeri(ke) u celom svetu, eto pomenuo si Britni, pa Pusiket dols, Keti Peri, ovo ono, sta ja znam, ovde jedva da je poznato, ali zato zvezde granda haraju po celoj zemlji i svi ih znaju.

A sve se to radi namerno i smisljeno da bi se zemlja drzala zatvorenom i da bi se napljackali ovi koji sve to smisljaju a ne mrski "stranci" . Tako da nije taj Mitrovic uopste obican biznismen, nego je sluga ovima na vlasti, i to ne svima, nego je iskreni sluga samo najnazadnijim snagama, a uz napredne je bio zato sto je morao. Ostalo je sporedno i njegovi motivi su nevazni, to biznis, ovo ono. To sto ti pises bi bilo tacno da je ovde neka civilizovana postindustzrijska zemlja, ali posto nije nego je divljastvo, taj rovari i direktno unistava ovu zemlju. Isto koliko i Miskovic i ostali slugeranje ciji je zadatak da lazno prikazu kako se i ovde razvija civilizacija, a u stvarisu isti zlovori kao sto je bio Milosevic ili Seseljevi vadikali, samo gori. Zato sto Milosevic bar nije bio izdajnik, nego je od pocetka bio neprijatelj, isto kao i Mitrovic, Karic ili Miskovic. A ovi su bili guje u nedrima.
Citat:
Izvoljski: pazi, i mnogo gori likovi i mnogo neuspesniji od Karica bave se politikom. Itekako se bave politikom. Ne razumem zasto bi Karic bio izopsten iz politike i zasto bi bilo cudno da se on bavi politikom a sasvim normalno da ona bude prepustena skorojevicima i ljudima bez karijere i cega ostvarenog ?
ma to sa Karicem i kako su ga najurili zato sto je napravio stranku pa uzeo neke glasove je samo prica za naivne. Kakve to veze ima, pa utalili su se oni sa Ivicom Dacicem i nekom strankom penzionera te nece sa Karicem i njegovih 10%. Nesto drugo je tu iza cele price, a sta, iskreno, mene vise to i ne zanima toliko, sve su to ista vna, izdajnici i lopovi bez ideje o bilo cemu. Obicna stoka, basibozuk, bagra i brabonjci, sto reko drug Koča.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:05 - pre 169 meseci
Vala baš.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:13 - pre 169 meseci
Ma do yaya... izdajnici, ubaceni elementi... svi su se urotili da se u Srbiji ne slusa Shopen (ili bar Britni Spirs) nego Ceca.

Eto kada bi bar mogli da se oslobodimo od tih zlikovaca u nasim redovima, e ONDA bi nam krenulo na bolje :-)))
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+839 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:16 - pre 169 meseci
Citat:
Siguran sam da Zeljka apsolutno ne interesuje nikakva forma drzavne politike - ni direktna, ni indirektna, vec coveka interesuje iskljucivo njegov novcanik... Ono, covek siri svoju medijsku kompaniju po Balkanu (i sire sa satelitskim servisom) i to je ono sto ga zanima. Pare, pare i samo pare.


Tacno tako..

Nervoza po pitanju Pinka proizilazi iz cinjenice da 50% Srba gleda Farmu a druga polovina History,Discovery i Animal planet, a gde je tu RTS(osim za SP), a gde je tu B92.., motiv su opet pare, a citava kampanja je uvijena u neke standarde...

RTS standardi: potpuno spinovanje, reklamni blokovi u sred dnevnika, potpuna neobjektivnost..

B92 standardi: posto su pukli sa VBratom, operacijama Boda Hombaha, na red su ponovo dosli specijali Soroseve fondacije, npr. Otvoreno sa Kosova...

Mislim nemam nista protiv neka pusta ko sta hoce, ali za svoje pare.. sada cujem da EU i Vlada uskacu sa 5 miliona evra pomoci navedenim medijima, fuuj..
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:21 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ma do yaya... izdajnici, ubaceni elementi... svi su se urotili da se u Srbiji ne slusa Shopen (ili bar Britni Spirs) nego Ceca.
Niko se nije urotio, neka se slusa, ali tamo gde mu je i mesto, kao i ranije, na vasarima, u meanama duz ibarske magistrale i na radio Sapcu i pandanima, to jest tamo gde se fukara okuplja. Mediji koji imaju nacionalnu frekvenciju nema to da emituju i šlus. Tako bi trebalo da bude i tako i jeste u civilizovanim zemljama. Treba i neka ideja da se ima, i duznost je vladajuce klase, a boga mi i srednje, da utice na drustvo u pravcu da ono bude bolje, a ne samo da podilazi najnizim strastima stoke koje se jedva moze nazvati ljudima.

Ti ne moras da verujes, ali to je cinjenica, da je ovde zabranjeno da neko organizuje onog Idola, samo zato da bi na Pinku isao sou Zvezde granda. Zasto? Zasto je svojevremeno r'n'r bio prognan sa programa zvanicnih televizija i radio stanica? Slucajno? Nije nego zato sto ne mozes da nateras fukaru da ide da sveti ognjishita uz Partibrejkerse, nego ti trebaju oni sto pevaju kako im je neko psovao majku srpsku i oni sto iz dusa ne mogu da im otmu Kosovo. Metohiju doduse nisu pominjali.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:24 - pre 169 meseci
Kako je to uprošteno gledanje stvari.

I B92 i RTS imaju emisije naučnog karaktera. Samo što RTS ima više prostora za tako nešto jer ima i Drugi kanal a B92 mora da miksuje od svega po malo. Ovo za Soroša neću da komentarišem jer je taj način kvalifikacija korišćen devedesetih.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:26 - pre 169 meseci
To moze samo da bude cinjenica iz neke kafane ili "cinjenica". Bice da je, kao i obicno, problem bio u parama - verovatno je neko drugi trebao da plati za licencu za Idola, pa taj neko drugi odustao jer je sracunao da mu se jednostavno ne isplati... a onda su nouveau kvazi-emancipovana "kulturna elita" koja je zauzeta isisavanjem raznoraznih EU donacija nasla zrtvenog jarca za svoju sopstvenu nesposobnost.

A sto se "nacionalnih frekvencija" tice... polako, jos samo nekoliko godina i te "frekvencije" ce RRA ekipa moci da nabije u svoje dupe kada bitna kolicina ljudi predje na kablovske sisteme distribucije. Tada ce moci na svim frekvencijama da pustaju RTS i da ih bog vidi.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 09:44 - pre 169 meseci
Nije tacno, Idol je bio jednom na BK, i imao neverovatan uspeh, i trebalo je da postane redovni sou, kao Milioner, kako je i reklamiran, ali kad su odredjene strukture videle da to dobro ide, onda su rekli daj be mi ovo da pravimo, sta cemo mi sad da placamo licence nekim tamo strancima da oni zaradjuju od toga, kad mozemo mi da deremo fukaru, i plus nece oni da nam ovde popularisu neke tamo pesme koje mi ne razumemo, nego ima be samo ćirilicu da pevamo. Eno ti danas tekst u Blicu kakve se sve mahinacije rade da bi poslodavci naterali radnike da sami daju otkaz a sve to zato da im ne bi placali otpremninu ako ih otpuste. I sve legalno, muckaju u skladu sa propisi. Isto vazi eto recimo i za taj Idol. Niko nikome ne brani da pokusa da kupi licencu ama nece da moze to. Nemoj da zezas, ti si se odavno udaljio odavde da bi mogao da pricas o tome sta se desava unutra. To bi bilo isto kao da ja sad tebe ucim nesto tamo o Nemackoj i lokalnim desavanjima tamo.

Sta ima da pricamo, nekad je sa TV i radija maltene bio prognan taj kic i pustala se samo "americka muzika" i prava narodna muzika, sto se muzike tice, pa ne vidim da je nekome to smetalo, a sad svi znamo kakva je situacija. Uostalom, postoje knjige o tome kako je nastao turbe folk i prilepci, kako je sve to zaglupljivanje masa islo i zbog cega je sve tako bilo, pa koga zanima neka cita, a nemoj da prica nesto napamet. Ako cemo napamet, mozemo da se bunimo sad posle 60, 70, 80 godina zasto su zlikovci svojevremeno rasformirali IG Farben ili BMW - u zabranili da pravi avione, majku im imperijalističku, a oni se ljudi samo bavili bizmisom.

Evo kako to u Srbiji ide:

Citat:
pisuci o zajmu koji je Knezevina Srbija uzela za izgradnju pruge Beograd - Vranje:

No, ni tada nije manjkalo kriticara ovog poteza, pa je tako radikalski poslanik pop Milan Ðuric tada procenio da ce se zbog izgradnje železnice u Srbiju "navuci stranacki fabrikanti i svakojake krpetine i s njima ce se otvoriti trgovina, a našem narodu nije amanet da trguje i da se obogacava, no da sveti Kosovo"!


E to ti je isto i sad. Sloboda, bato.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 11:34 - pre 169 meseci
Citat:
stil: Ovo za Soroša neću da komentarišem jer je taj način kvalifikacija korišćen devedesetih.

Soros je imao dosta akcija B92, moguce je da ih je sada prodao. Moze se proveriti vlasnicka struktura na net-u.

Citat:
Ivan Dimkovic: Pustanje "JUL je kul" spotova nije nesto sto bih nazvao bavljenjem politikom - ti spotovi su se pustali i na drugim TV stanicama

Ti opet kazes da se nije bavio politikom a on sam kaze u intervjuu na linku:
Citat:
Ali, 1996. od mene je tražena pomoć da poguram oko Saveznih izbora, neko se potom setio da me predloži za saveznog poslanika, iz nekih moralnih obaveza - setivši se da mi je učinjena usluga, da Televizija i dalje radi, da su me ostavili na miru - pristao sam i tako je sve počelo...

Koji su motivi kandidata nije bitno, bitno je da je bio bio na listi JUL-a na izborima.

Ovo govori o tvojoj osobini da ne prihvatas da nisu u pravu i pored cinjenica.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 11:41 - pre 169 meseci
Ma covek se nikada nije aktivno bavio politikom - imao je talove sa vladajucom strukturom i to je morao da "odradi", bas kao sto je morao da odradi svako ko je hteo da se bavi nekim vecim biznisom.

I cim je mogao da izadje iz te price, izasao je jer ga to apsolutno ne zanima, kao sto se uostalom i vidi iz njegovih zadnjih 10+ godina poslovanja. Cista suprotnost Bogoljubu Karicu koji je bio aktivno politicki angazovan i imao otvorenu zelju da se bavi politikom i da kroz svoje medije siri svoje politicke poruke / propagandu.

A razlog za Zeljkovo angazovanje sa JUL-om je bio prost - Zeljko je uz pomoc svojih poznanstava realizovao vrlo lukrativan (za njega) tehnicki ugovor sa RTS-om gde je pod povoljnim uslovima dobio pristup RTS infrastrukturi i zapravo omogucio siru gledanost svojoj TV stanici. Naravno, kao i za sve ostalo u Srbiji tada - za to se ocekivala i kontra usluga/usluge, koju je morao da odradi, u formi angazovanja za ekipu.

Ne vidim uopste neki problem u tome - 90-tih ko god je hteo da se bavi necim vecim pre ili kasnije je morao da stupi u neki tal sa Slobinom vrhuskom i da im nesto odradi kako bi ga pustili da radi posao. Alternativa je bila da bude "opozicionar" i da prezivljava uz pomoc raznih medjunarodnih fondova dok mu iz DB-a seku kablove - i da ceka njegovih 5 minuta :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 11:47 - pre 169 meseci
Svaka qrva ima tuznu priczu, ama sustina je da je sve to go neprijatelj civilizacije koga je brka trebalo svojevremeno da vodi da im pokaze Poljsku zato sto je to jedini pravi nacin onracunasa takvima i gotovo.
Citat:
Ivan Dimkovic: A sto se "nacionalnih frekvencija" tice... polako, jos samo nekoliko godina i te "frekvencije" ce RRA ekipa moci da nabije u svoje dupe kada bitna kolicina ljudi predje na kablovske sisteme distribucije.
Dobro, i? Emitovace svakojake bljuvotine zato sto je preko kabla? Pa nece ni to da moze. Mozda moze u nekim zemljama, ovde nece da moze i šlus. I tim kablovskim operaterima neko daje dozvole za rad i neko i njih kontrolise. A igumani samo neka putuju i neka ne brinu za manastir. Kome se ne svidja sve to ne mora ni da dolazi ovde.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 11:57 - pre 169 meseci
Sto je qrva? Sto je neprijatelj civilizacije?

Smesno bre... jeste, da nema Pinka ljudi bi slusali Mocarta... Daj bre Lesli, ne podize se kultura tako sto ces da proglasavas ljude izdajnicima nego tako sto se podstice ... obrazovanje?

A sto se branjenja tice - nece da moze, stigao je i u Srbiju Rupert... bice zanimljivo ako neko proba da to uvede pa kad ih opet klepe nekim sankcijama... sta ces :)

Na kraju ce Rupert da kupi i taj Pink, pa ce onda raja da kuka na strani faktor kako ih navodno "zaglupljuje" - a to je jos bolje "objasnjenje" od Zeljka, jer je jos u pitanju i strani zlikovac... leleee...

Covece, svi redom su krivi od marsovaca do Zeljka zato sto Mile Prosecni(TM) slusa Cecu i voli da zaigra uz nju.

Da nije Zeljko kriv i kad ti neki komsija mune djubre kroz prozor?

Aha..
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme22.06.2010. u 12:05 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
Ne vidim uopste neki problem u tome - 90-tih ko god je hteo da se bavi necim vecim pre ili kasnije je morao da stupi u neki tal sa Slobinom vrhuskom i da im nesto odradi kako bi ga pustili da radi posao.

Čekaj, šta to hoćeš da kažeš, da danas nije u upotrebi ista matrica?!?

Pa pobogu čoveče, ne možeš se ovde baviti nikakvim biznisom, pogotovu takvim kao Željko, a da nisi u tesnoj sprezi sa politikom!!!

Kakvog je oblika ta sprega je već drugo pitanje, ali da je on muzikant na političkom qrvanju, tu ni za koga dileme ne bi terbalo da bude.

Mada vidim da ima...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62147 | Odgovora: 365 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.