Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9810 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...11.07.2010. u 13:21 - pre 168 meseci
Pa poredim isti kvalitet pristupacnije kategorije, jer to je blize nekom prosecnom kupcu. Skoro sam kupovao neki namestaj, pa sam vise manje snimio sve cene, a zimus sam bio u Srbiji kada su moji uzimali neke krevete i ormare, pa sam odprilike snimio cene tamo.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...11.07.2010. u 13:33 - pre 168 meseci
ivane,kao sto rekoh, velika vecina nije ni upoznata da treba i kako treba (odnosno koje su procedure vezane za to) placati porez koji se ne tice plate (sto ti pomenu, dividende, slobodnjaci, kamate na stednju, lova od rodjaci iz amerike,evrope...)
a opet i da znaju, radije ce potrositi tu sicu na svoju decu i malo "luksuza" (tu je i udisanje vazduha luksuz :D) nego na novi audi ministra za gazenje pesaka

a opet, sva ta lova (manje vise) se potrosi u ovoj zemlji i dobar deo ode i u budzet (pocevsi preko pdv-a), a opet i gradjani nesto dobiju troseci tu lovu (sto se bas ne primeti s onim drugim placanjem)

ne opravdavam, samo iznosim razloge zbog cega se to radi (dakle, prezivljavanje)


 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...11.07.2010. u 15:31 - pre 168 meseci
Svake godina 1. avg kada pocinje kolektivni egzodus iz Italije zarad godisnjih odmora ja imam dilemu. Jednako sam udaljen od prasnjavih salasa Backe po kome grogocu guske i gde se cuje zvuk djerma koji izvlaci ladnu i prasnjavu vodu nase debele ravnice dok duva bezbrizni povetarac i cigla crvenih vinograda provanse na francuskoj azurnoj obali vecno okupanih suncem.

Srce se polako steze dok izlazim na autoput kod Verone gde je poslednja sansa za promenu odluke. Na usijanom asfaltu stoje strelica Venezia (pravac Srbija) i strelica Genova (pravac azurna obala), medjutim pogled na novcanik stvara suzu u oku. Emocije moram i ovaj put ostaviti po strani jer novcanik kaze da je puno jeftinije na azurnoj obali. U centru montekarla sam pojeo npr. najsladju milku na svetu koja me je kostala 1,10 evra, a ista u Srbiji 108 dinara. U nici sam vecerao za 10 evra, a u s. tropeu sam umalo umro jer nisam mogao da stanem da jedem kroasane za 50 centi dok isti kostaju u Srbiji 70din i nisu original...

Moj klio ce i ove godine skrenuti desno u nadi da mu karter nece proliti ulje kao ja suze...
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...11.07.2010. u 17:17 - pre 168 meseci
Ministar je dao izjavu na osnovu brojki.
Na osnovu unetih brojeva, "izleću" grafikoni, tabele i... razne slikice. A tu nema laži. To su egzaktni podaci!

E, ali problem je u real live-u, odnosno novčaniku.
Ne njegovom i njemu sličnih, nego naših penzionerskih i inih milliona ljudi u Sr.

Eto u temi najpovoljnijih zemalja i emocija, koje pokreću Euro-centi.
Nešto se tu ne slaže, kao ni kod Ministrovog izveštaja...ali u MZ je sve moguće.

Pozdrav

Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbija jedna od najpovoljnijih zemalja Evrope za život...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9810 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.