Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24262 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 16:09 - pre 166 meseci
Jel onda i ovi iz Vodafone nisu cisti u glavu?

Vodafone ugovor



nije GOTOVO
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 16:25 - pre 166 meseci
Upravo su me zvali iz korisničkog servisa 0601234, što mi je i bio cilj, jer sam smatrao da ti ljudi uopšte nemaju smisla za potrebe klijenata. Samim tim znači da oni ovo čitaju, a iskreno bih voleo da čita nosorog koji je ovu glupost atipičnog saobraćaja i smislio. Respekt običnim radnicima, jer oni u ovoj priči nisu ništa krivi.

Elem ostajem još dva meseca korisnik VIP usluga dok ne ispunim ugovor od 24 meseca. Ne postoji šansa u ovom trenutku da se rešim tog korisničkog servisa i atipičnog saobraćaja, tako da sledi razlaz. Ne bi bilo normalno potpisati novi ugovor, a ja sam hteo HTC Desire pod ovakvim okolnostima.

Na VIP sem te gluposti od BLOKIRANJA Saobraćaja nisam imao većih primedbi.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 16:41 - pre 166 meseci
Sto rece neko gore samo si dramio kao uvredjena shiparica. Ako si stvarno mislio da ce ti izaci u susret sa tim nebuloznim zahtevom, onda izvini imas problem u glavi. Ako ti se ne dopada njihov odnos prema korisniku, raskines ugovor i odes kod konkurencije. A da izvlacis sta ti se dopada, a sta ne i time uslovljavas svoj ostanak, to je vec malo neozbiljno. Da ne kazem neku jacu rec. U svakom slucaju pametno je sto ih napustas. Razloga je milion i vecina ih je ispisana na stranicama ovog foruma.
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.opera-mini.net.



+25 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 16:49 - pre 166 meseci
Eto sad si rešio jednu dilemu, ostaje ti, ukoliko želiš, da predjes kod nekog drugog operatera, pozoveš njihov KS i proveriš da li zele da ti ponude ugovor bez ograničenja saobraćaja kakav si trazio i od VIPa.

nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 17:05 - pre 166 meseci
Moj zahtev uopšte nije bio neozbiljan. Ako sam uredno pretplatnik, a to se da lako proveriti u računaru, onda je i moj zahtev na mestu. Drugih primedbi nisam imao u toku ove dve godine.

Da je nas 1000 iznelo isti problem, ljudi u VIP bi se zamislili i ukinuli to.

Mi Srbi smo uopšteno lud narod. Branimo i nešgto što nam neodgovara samo da teramo kontru. Nije nam ni rat 41 odgovarao, cela Evropa se predala, ali Srbin se us..či i ode u šumu.Naš mentalitet.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:32 - pre 166 meseci
Čoveče smaraš sa tim atipičnim saobraćajem...

Ja ti kažem, meni su blokirali tri puta odmah na početku i sada imam limit 270k dinara. To je automatski odradio sistem, i korisnički servis nema ništa sa tim. Za blokiranje postoji jako dobar razlog i sa tim nemam problem, međutim meni je više od svega smetalo što ne postoji opcija da ja uplatim neki sigurnosni depozit koji će da stoji kod njih kao neka garancija za taj limit (kao što sam to svojevremeno radio u Telekomu), već sam morao da prođem kroz proceduru blokada-uplata-blokada-uplata-blokada-uplata.

Tako da, šta ti ustvari želiš? Da se ukine blokada zbog atipičnog saobraćaja? Zašto? Ako praviš velike račune smaraćeš se sa tim prvi mesec, i onda si završio. Šta da ti neko ukrade telefon i napravi par miliona dinara račun? Jel bi to onda uredno platio i rekao "jbg, sam sam to tražio?"
Što ne napišeš javno kada i koliko puta su ti to blokirali odlazne pozive, pa da se možemo saosećati sa tvojim bolom. Nego biće da su ti blokirali jedan mesec, a ti shodno popularnom receptu počeo da urlaš "PREVARA NARODE PREVARA"..
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:36 - pre 166 meseci
nisu mi blokirali jedan mesec nego bar 1o puta, pa zovi cimaj se...nisam im par puta uplatio to zelenašenje, već sam bio blokiran i čekao račun da bih im se na taj način suprostavio. Što da plaćam harač pre zvaničnog računa?

meni nikada niko ne može ukrasti mobilni telefon.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:41 - pre 166 meseci
Citat:
ZanLepen: nisu mi blokirali jedan mesec nego bar 1o puta, pa zovi cimaj se...nisam im par puta uplatio to zelenašenje, već sam bio blokiran i čekao račun da bih im se na taj način suprostavio. Što da plaćam harač pre zvaničnog računa?

U jee.. Ti si prva osoba za koju sam čuo da je napravio 2 MILIONA EVRA mesečnog računa! Svaka čast! Za te cifre ne samo da treba da ti daju dž telefone, nego još i da ti se sagnu...

Citat:
ZanLepen:
meni nikada niko ne može ukrasti mobilni telefon.

Izvini Randy Couture, nisam te prepoznao...
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:45 - pre 166 meseci
čoveče jel shvataš da ja nisam ni hteo da napravim bonus kao ti, jer sve do skora nisam hteo da platim nijedan račun atipične potrošnje, već samo račun na kraju meseca.

Ja nisam kučence pa kada se VIPU prohte potrči u banku i poštu..imam i telenor postpaid, pa ne moram kao ti trčati da im plaćam harač kada se njima digne.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:50 - pre 166 meseci
Ako nisi napravio račun od 2 MILIONA EVRA, fizički je nemoguće da si bio blokiran 10 puta. Kapish?

VIP mobile ima politiku da je atipičan saobraćaj sve preko 10.000 dinara. Dakle, prvi put kad napraviš 10.000 dinara oni te blokiraju zbog atipičnog saobraćaja. Kada uplatiš taj račun (ili avans), sledeća blokada ti je na x3 vrednosti (30.000 dinara, ili već "koliko si avansa uplatio"x3). Kada dostigneš sada tih 30.000 dinara, uplatiš, sledeća blokada ti je na 90.000 dinara... I tako dalje....

Znači kad kažeš da su te blokirali 10 puta, to znači da si ili napravio račun od 2 miliona evra, ili séreš. Sad neka ljudi sami procene šta je verovatnije.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 19:55 - pre 166 meseci
nisam uplatio ni jedan račun za atipičan saobraćaj..sem ovog priloženog..bio sam blokiran i po 15 dana dok ne dodje mesečni račun koji platim. Princip..Recimo imam početni račun 50 din, na početku meseca..pošaljem tri sms, glasam na tv igra i slično i popijem blokadu, to je 200 300 din, pozovem oni me uključe, drugi dan isto, treći dan isto..uključivali nsu do 2000 din, nisu tražili da plaćam..

Ako ne veruješ pitaj ovog Rosića, koji sve čita..možda ti on objasni..ima i u kompu.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 20:16 - pre 166 meseci
Uzmeš svoje račune, odeš u MTS ili TELENOR, evo kakav sam ja potrošač, hoću kod vas, ovi mi idu na živac, šta nudte ...... I ćao .... as simple as that ....
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 20:17 - pre 166 meseci
Telenor već zna..imam drugi postpaid tamo...a vidim moraću i drugi
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 21:53 - pre 166 meseci
Pa prebaci i taj drugi post paid kod Telenora i mirna backa.
Nema potrebe da objasnjavas bilo sta o VIP-u. O njima je vec sve receno.
 
Odgovor na temu

DedaNS
Izvor znanja i mudrosti
Novi Sad

Član broj: 263734
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 00:37 - pre 166 meseci
Znaš šta ZanLepen imaš svako pravo i da se buniš i da pprotestvuješ kada te tako tretiraju.
Ako dobiješ obaveštenje da si najverniji korisnik podrazumeva se da imaš privilegije: ti njima pružaš vernost, trebalo bi i oni tebi!

Ova tema ima sasvim opravdan i naziv i politiku.

Citat:
ventura: Čoveče smaraš sa tim atipičnim saobraćajem...


Ne ventura, ti smaraš, dosađuješ i potpuno nekonstruktivno utičeš na probem sa tim stavom ja-sam-poseban-svi-ostali-smarate.
Čini dobro - dobru se nadaj

Svaka luda može da kritikuje, osuđuje i prigovara - i svaka to i čini.

Nije dovoljno za dobrog baštovana da voli cveće, on se mora boriti protiv korova.
 
Odgovor na temu

Angelico
Angelico Payne
Srbija

Član broj: 122066
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 04:42 - pre 166 meseci
Ko je Željko Rosić... ?
Beware of man who withholds information from you, for in his heart he sees himself as your master.
Every once in a while declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
Usucapio is 9/10 of possession. Possession is 11/10 of the law.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 08:05 - pre 166 meseci
To je rukovodeći kadar u preduzeće, tj. direktor tog korisničkog servisa...

Verovatno čovek koji nešto švrlja po papiru, a nesrećni službenici šalju dalje.

Nije ovde u pitanju samo VIP, nego mentalitet nas Srba. Za svoj novac sve trpimo zato jer je nešto tako kako jeste i dobro je da je tako, jer može biti gore.

Uredno pripremamo 1 kg papirologije, 10 zelenkasto plavih pečata, čekamo u redovima, formacijama i kolononama itd..

Moramo naučiti da više cenimo sebe, da bi nas i drugio cenili.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 08:46 - pre 166 meseci
Citat:
DedaNS
Ne ventura, ti smaraš, dosađuješ i potpuno nekonstruktivno utičeš na probem sa tim stavom ja-sam-poseban-svi-ostali-smarate.

Dobro, samo vi nastavite da se tapšete po ramenima... Mogao bi i ti da vikneš koju o lopovluku Željka Rosića, nema veze što verovatno nikad nisi imao nikakvog kontakta sa njim, al red je da pružiš podršku pokretaču teme... A i moderno je...

Takođe, ako nađeš konstruktivniji post od moga na ovoj temi sa više konkretnih informacija i činjenica ja te narednih godinu dana častim ručkom svaki vikend.

Za likove poput ovog "ZanLepen" na Engleskom jeziku postoji jako prigodan izraz "attention whore".
 
Odgovor na temu

Angelico
Angelico Payne
Srbija

Član broj: 122066
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 08:54 - pre 166 meseci
Ako si napravio račun 2kk evra ili tome sl., zar ti nije jednostavnije da se obratiš onome ko drži VIP i ukloniš čoveka koji ti pravi problem?
Beware of man who withholds information from you, for in his heart he sees himself as your master.
Every once in a while declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
Usucapio is 9/10 of possession. Possession is 11/10 of the law.
 
Odgovor na temu

bbsantic
Split, HR

Član broj: 22402
Poruke: 22
*.st3.cable.xnet.hr.

Sajt: www.bojanovastranica.tk


Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže13.08.2010. u 09:21 - pre 166 meseci
Jasno mi je zbog čega VIP ovako postupa (da ne bi imao problema s naplatom računa za koje nije kriv njihov vlasnik ili je kriv vlasnik koji se zaigrao) ali ima puno elegantnijih rješenja, samo su oni preglupi da ih se sjete. Zašto primjerice svakoga kod potpisivanja ugovora ne bi pitali koliki je iznos na kojem žele da im dođe upozorenje o prevelikoj potrošnji? (Radi sigurnosti samog VIP-a max iznos može biti npr najviše trećina plaće)

Mislim da hrvatski VIP nema ovu glupu odredbu, ali su se u jednoj situaciji dokazali još većim imbecilizmom. Svojevremeno su organizirali nagradnu igru u kojoj su glavne nagrade bile renaulti clio. Jedan dnevno (i tako 60 dana). Kvaka je bila u tome što je clio dobivala osoba koja najviše potroši šaljući sms-ove (u kvizu i odgovarajući na pitanja koja joj stignu), što nije baš bilo jasno objašnjeno u reklamama, pa su sudjelovali i ljudi koji nisu imali namjeru potrošiti veće iznose kako bi možda dobili clio, tj. nije im bilo jasno da je besmisleno sudjelovati jednom ili manjim brojem sms-ova ako clio dobiva samo najveći potrošač. Vrhunac bezobrazluka bio je kad je jedna žena natječući se za clio došla do potrošnje od 9000 kuna i onda su je oni onemogućili da pobijedi jer su joj blokirali račun dok ne plati uz obrazloženje kako vjeruju da ga ona ne može platiti.

Ljudi su bili bijesni, mnogi su se žalili, pa je ministarstvo financija (koje je inače zaduženo za igre na sreću) obustavilo igru (jer neka forma koju traži zakon nije bila zadovoljena)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24262 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.