Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomjerenaa antena

[es] :: Wireless :: pomjerenaa antena

[ Pregleda: 905 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

admirbuzim
admir sakonjic
NETREBA MI POSAO NETREBA MI CILJ HEH

Član broj: 282306
Poruke: 4
*.vitez.global.net.ba.



Profil

icon pomjerenaa antena14.04.2011. u 08:54 - pre 159 meseci
molim vas ako neko zna sta da radim antenu mi vjetar pomjerio i losa mi konekcija skroz ja je proubavao vratit u prvobitni polozaj ali i dalje slabo imam ovu antenu 23 citao sam da moram skinut neki program stumblerd da bi vidio jacinu signala ali neam wairles pa ne funkcionira...ajde pomagajte izludicu s ovakovom brzinom inace mi je spedtest bio 2500 a sad 1300 maxsimala..
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: pomjerenaa antena14.04.2011. u 10:07 - pre 159 meseci
Za ubuduce probaj malo da poradis na gramatici i pravopisu jer je ovako prilicno tesko shvatiti sta ti je problem.
Nisi naveo kakvu opremu imas da bi ti neko mogao pomoci.
Netstumbler radi samo na wireless karticama i to ne na svim a ne znam zasto ali pretpostavljam da ti imas opremu na 5ghz i tu ne mozes na taj nacin proveriti jacinu signala.
Mozda bi bilo najbolje da nazoves provajdera da ti to srede da ne bi nesto zeznuo skroz.
 
Odgovor na temu

admirbuzim
admir sakonjic
NETREBA MI POSAO NETREBA MI CILJ HEH

Član broj: 282306
Poruke: 4
*.vitez.global.net.ba.



Profil

icon Re: pomjerenaa antena14.04.2011. u 23:00 - pre 159 meseci
ok ali ja sam laik od opreme imam extra m paket neku antenu 23 tako su mi rekli znam da sam je platio 200 maraka sa prikljuckom nemam wairles karticu nego iz antene ide kabal u adapter pa u mreznu citao sam da moram nazvati u zonu da mi odkljucaju neki mikrotik ali dali on radi bez wairlesa moze malo objasnjenje....
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: pomjerenaa antena

[ Pregleda: 905 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.