Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li se isplati nadogradjivati komponente?

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Da li se isplati nadogradjivati komponente?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4640 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Da li se isplati nadogradjivati komponente?23.09.2013. u 14:12 - pre 129 meseci
Ok, slazem se da ces malo ubrzati racunar dodavanjem SSD-a i jos RAM-a, ali ni priblizno to nece raditi kao platforma sa fx 6300, pogotovo sto ces se zezati i sa video obradom gde je itekako bitna procesorska snaga. Ako se odlucis i uzmes, videces i sam kako ce sve ici laganica i taj stari komp ces jednostavno zqafrljaciti u kantu:) Nije to nista preskupo i ne predlazem ti neki i7 od 300E. U biti, prodas to sto imas i dodas 200E i na konju si. Radice do extra dobro i sa klasicnim HDD-om, pogotovo ovim novijim koji imaju sasvim zadovoljavajuce brzine citanja i pisanja. Ipak rad je jedno, a benchmark sasvim drugo - veruj mi.

Taj proc sto sada imas ubije par banera i fles animacija pri surfu:) Da me neko krivo ne skonta, daleko da je taj proc danas neupotrebljiv, ali za malo zahtevnije rabote svakako to nije. Na tebi je da se odlucis, da ulazes u tu matoru platformu ili sve rasprodati i uzeti nesto novije i neuporedivo brze.

[Ovu poruku je menjao gilopile dana 23.09.2013. u 15:22 GMT+1]
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Da li se isplati nadogradjivati komponente?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4640 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.