Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows vs. Linux? Iskustva?

[es] :: Advocacy :: Windows vs. Linux? Iskustva?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79769 | Odgovora: 603 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 00:14 - pre 242 meseci
Ćeretamo putem sokoćala. :)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 00:15 - pre 242 meseci
Citat:
Hehehehe, pa dal' se to meni samo cini ili ste se vas dvojica bas zblizili? :))))

Pa vidiš da popaj koristi Windows kod kuće - značii "naš" je, familija bre :) A čim izađe iz kuće podivlja - brmmmm Linux, ovo-ono.. I kako da se naljutiš na familiju? Znaš i sam kako to već ide.. malo luduje, al' moraš da oprostiš, tvoj je..

E sad dosta baš :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.vdial.verat.net

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 08:53 - pre 242 meseci
Vec vas vidim kako ruku_pod_ruku dolazite na sledece ES piwo. :)))
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.rcub.bg.ac.yu

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 09:51 - pre 242 meseci
Bože, bože caiser, šta se tebi vrzma po glavi... :P
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
195.178.35.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 10:34 - pre 242 meseci
--- Tema: http://www.elitesecurity.org/tema/60030 - zakljucana, a nastavak ovde , jer bas ima veze sa ovom temom. ---


Pazi ovako, imam trenutno dve masine na mrezi, jedna je Duron na 700MHz sa 512MB ram-a (margarin ), a druga celeron na 550MHz sa 96MB ram-a. Imam i trecu to je neki krs AMD K6 na 200MHz sa 32MB ram-a, na kome win98 nesto ne radi preterano komforno, podignem stari PS 4.0 i odma se oseca da mu fali ram, tako da mi nemoj pricati o tome da win98 radi komotno sa malo memorije.

Na ove dve masine imam linux-e, koji rade sasvim zadovoljavajuce, sa desktop okruzenjem KDE 3.1.4, mada ponekad koristim i xfce, no nebitno, bitno je da lepo rade. Win2k na onoj slabijoj masini radi lepo, ali vec se XP muci sa svim onim njegovim stilovima... U linuxu nisam iskljucio efekte, pa ponovo radi lepo.

Linux na onoj masini od 200MHz mislim da podignem, ali samo kao mini server, i eventualno da koristim mrezni X, sto ces na win-u malo (mnogo) teze da ostvaris, prvo ti treba neki win2k/2003 server, a tek posle sve ostalo. Tako da se linux moze koristiti mnogo bolje na slabijim masinama, ako na mrezi imas neku dovoljno jaku da pogura okruzenja... Drugo, linux ima funkciju copy on write, tako da ako pokreces 5 puta jedno te isto okruzenje, mnogo manje memorije pojede.

Pa sad ti vidi sta ti je bolje.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 11:00 - pre 242 meseci


A što li me ovo podseća na onaj Lekin Enterprise 386SX ?

Uostalom, krš mašina - krš OS


This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.vdial.verat.net

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 11:41 - pre 242 meseci
02/07/2004 Maticne_Ploce
PLOCA INTEL LX SLOT1.......................12E
ONBOARD GRAFICKA RIVA 8M/ ZVUCNA
!!!POKLON CELERON 366MHz!!!

Ako se ovakve stvari nude u oglasima na jednom poznatom sajtu, za ovu cenu, onda mnoge diskusije o 'slabim masinama' postaje izlisne (uz svo duzno poshtovanje prema budzetu svakog pojedinog coveka).
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
195.178.35.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?06.07.2004. u 14:08 - pre 242 meseci
Citat:
Palma:
Uostalom, krš mašina - krš OS ;)


Što bre krš mašina? Ne vidim ni jedan dobar razlog da kupujem nešto jače, ako mi to završava posao :), ako si ti neko ko ima para za bacanje onda ok... Sve dok me služe mašine, nemam nameru da ih menjam, ili bar dok god mogu da uradim onošto mi treba, a od os-a očekujem da mi ne pojede pola resursa koje kompjuter ima da bi mi to sve lepo izgledalo, već tražim funkcionalnost i do određenog stepena komfor u radu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Arax
Smederevo

Član broj: 54579
Poruke: 30
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 19:24 - pre 232 meseci

Slazem se sa covom stare masine su odlicne dok zavrsavaju posao(u Srbiji dok nesto ne crkne uvek obavlja odlican posao)

Sto se tice ovog rata izmedju Linxa i Winblosa,imam i ja nesto da kazem

svi koji sada koriste linux su nekada davno koristili windows,i tacno znaju njegove mane,propuste i greske,sa druge strane vi koji koristite windows nikada niste koristili linux,ili ste ga koristili pa vas mozak nije mogao da shvati kako radi pa onako iznervirani vasom gluposcu govorite sve lose o njemu.

Ja sam koristio windows kao obican korisnik(95,98,winme,xp) gledao filmove,slusao muziku,surf i te stvari.

Win xp sam dizao na svake 2 nedelje,dignes sistem,pa dok instaliras codece,drivere,programe,antiviruse,firewollove,prosto izgubis vreme i zasto bi ga dizao na svake 2 nedelje,pa toliko ga hvalite da je mocan,a ne moze da radi 2 nedelje.

Win 98 je superniji od winXp duplo!!

Posle tolikog nerviranja oko dizanja tih silnih win sistema raspitao sam se za linux,instlirao sam ga potpuno sam,instaliras jednom,nema dodatna instaliranja drivera,silnih programa,brze se dize od bilo kojeg windowsa
Vise nema virusa,padanja sistema.te nece ovo,te nece ono.I kao obican korisnik sam ukapirao linux za mesec dana.

I vi Winlose-ri uhvatili ste se za taj 1% linux korisnika kao pijani za banderu,ja sam vec dvojici dobrih drugara instalirao linux,i super im je,i god dok je tako sa 1% na 2% pa na 3%.A vi svi koji pljujete u taj bunar,picete vodu iz njega,kao sto sam ja to uradio(dok nisam video sta stvarno znaci LINUX!!!)
Logovanje uspesno, pacijent mrtav
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 19:43 - pre 232 meseci
Još jedan koji zna sve mane i prednosti Windowsa, ali ima žešćih problema sa drajverima i virusima, a sistem reinstalirao svake 2 nedelje :)

Što se virusa tiče - slažem se, svaki čovek koji ima većih problema sa virusima na Windowsu, najbolje da pređe na neku platformu kao Linux. Linux i jeste namenjen takvim ljudima - totalnim neznalicama. Nema ništa, pa ni virusa. Još otkači tastaturu i to je to. Samo miš, a sa njim nećeš ništa sjebati. Sigurno, brale.

Koliko vas je?
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Arax
Smederevo

Član broj: 54579
Poruke: 30
*.11.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 20:33 - pre 232 meseci

ma da covece i ti si verovatno bio sveznalica kada si kupio komp,verovatno dok si cuclao cuclu ti si napravio win95!

Moram ti priznati da si upravu sto se tice virusa,bolje da ljudi i ne znaju nista o virusima,nego da se muce sa njima.

Ti kada instaliras linux,ti postajes pametan!

pa ima nas mnogo,samo sto se ne nerviramo po forumima kao vi,mi znamo koji je OS najbolji (svaka cast windowsu) Kad,kad dodjemo,nabijemo vam trn u oku,pa onda gledam kako se ispucavate.

Ja sam ovde iskljucivo zbog zabave i naravno malo da pohvalim LINUX!!
Logovanje uspesno, pacijent mrtav
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 20:49 - pre 232 meseci
Citat:
Win xp sam dizao na svake 2 nedelje


Pali Linusa,
da ti renda kupusa.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 20:50 - pre 232 meseci
Hmm da, iskustva... da vidimo...

Linux (kombinovano Mandrake/RedHat/Suse):
- Imao sam lep "I'm a l33t h4x0r" feeling dok sam ga koristio
- Problemi sa zvukom (pucketa, ne prepoznaje zvučnu karticu pri svakom drugom boot-u)
- Problemi sa modemom (neće da prepozna ovaj Webstar - isto kao i kod zvučne - pri svakom drugom boot-u)
- KDE zna da uspori nakon dan-dva korišćenja. Gnome konstantno koristi previše sistemskih resursa.
- xMule je veoma nestabilan
- Eto, jedan plus - besplatan je (uglavnom)

Windows XP:
- Moram ga reinstalirati čak jednom godišnje
- Ne može da izdrži više od 3 nedelje uptime-a (i intenzivnog korišćenja)
- Nemam nikakvih problema sa virusima
- Skoro svaka Linux aplikacija ima i port za win...
- Lepši fontovi :)


Lepo ako se tebi više sviđa Linux, ali ne možeš reći da je bolji...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 21:08 - pre 232 meseci
Linux + kde3.4 .. mozdja jos malo eyecandyja.. i desktop je bolji od windowsa.. bar za obicnog Johna Smitha koj vidi samo ikonice i efekte kad mis predje preko jedne od njih. U cupsu vec je ubacen njegov printer, sane sam nadje njegov scanner, gphoto sam nadje njegov sigitalni fotoaparat.

imao sam ja dugo vremena Windouze, 95, 98, 2k, xp, nedelju dve i longhorn mislm da alpha verziju ne znam koju. stalno mi nesto crkavalo,.. stavin windowse nanovo na komp.. instaliram 50 updejta, SP1 jos neke updejte, .. (sp2 jos nije bio onda).. stavin FW, antivirus, styleXP, novi messenger, i vec ima problema,.. kompjuter radi sporo, nece odma da se ukljuci, treba prvo da se resetuje i tek onda se ukljuci.. javlja greske.. par igrica jos instaliram,, brisem neku, neku novu.. i odma opet errori.. nikad u zivotu nisam posle dan dva imao windowse na normalnoj brzini.. i nikad nisam imao vise od par dana ukljucene, zato sto i bez upotrebe, ne znam zasto su se usporili.. to vazi i za clean instalaciju bez svega. na linuxu, posle nedelju dana, sa pokrenutim apachejom i ftp servereom, igranjem par igrica, i normalnom upotrebom svaki dan, kompjuter je radio normalno. onda sam ga izkljucijo, zato sto se keva vratila kuci i dosadila mi sa ventilatorima, i da to nije dobro, i zarcenje ... :|

necu da kazem da winndowsi nemogu bolje da rade.. necu ni da kazem da je linux bolji od windowsa.. znam da ce neko sad da mi napise kako je on nesto radio na windowsima i radilo je, a na linuxu nije.. al ja znam, da linux ostaje na mom sistemu.. i to kao jadini sistem (kao i do sad).
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Arax
Smederevo

Član broj: 54579
Poruke: 30
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 21:33 - pre 232 meseci

Mozda sam malo preterao sa ono mi znamo koji je OS najbolji,to zavisi od coveka do coveka.

Recimo ti si instalirao linux,ali ti se ne svidja jer imas poteskoca sa zvucnom kartom,ja sam instalirao kod mojih drugara i sve je u redu.
Ja sam najvise dosao na ovaj forum da vidim da li sam pogresio sto sam presao na linux,

posle ovog foruma se nepremisljam da menjam linux.

Vi se mahom ovde svadjate oko super kompjutera,M$ itd...

Dajte cisto uporedjivanje:

Recimo
Linux je besplatan za razliku od XP
Linux se brze i lakse instalira od XP
Linux vec ima gomilu programa dok na XP moras dodatno da instaliras(uz to moras da platis)
Linux nema problema sa virusima (zbog toga sam ga i najvise instalirao)
Linux imam instaliranog vec 4 meseca,bilo koji Windows mi nije trajao duze od 2.5 meseca

Ima verovatno jos vise,ali ne koristim toliko dugo da bih znao,to moze da navedu ljudi koji koriste linux

Reci te mi Linuxove mane..
Reci te mi zasto bih opet trebao da instaliram Windows,kada sam zadovoljan kao obican korisnik na linuxu,mogu da gledam filmove bez problema,muzika,internet,igrice

Logovanje uspesno, pacijent mrtav
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 21:55 - pre 232 meseci
Citat:
Linux je besplatan za razliku od XP

To stoji kao prednost.
Citat:
Linux se brze i lakse instalira od XP

Kako kome. I zavisi od distribucije.
Citat:
Linux vec ima gomilu programa dok na XP moras dodatno da instaliras(uz to moras da platis)

Pa, uz Win dobijaš ono što ti je neophodno. Nema smisla tu dodavati Acrobat Reader, Photoshop (Gimp), 60 playera, ..... Kome to treba, on će skinuti sa neta i instalirati. Uvek postoje besplatne alternative.
Citat:
Linux nema problema sa virusima (zbog toga sam ga i najvise instalirao)

Nema ni Win ako imaš dobar AV i znaš da ga koristiš.
Citat:
Linux imam instaliranog vec 4 meseca,bilo koji Windows mi nije trajao duze od 2.5 meseca

Nije kod svih isto. Eto, meni je WinXP trajao 18 meseci do prve reinstalacije.

Citat:
Reci te mi zasto bih opet trebao da instaliram Windows,kada sam zadovoljan kao obican korisnik na linuxu,mogu da gledam filmove bez problema,muzika,internet,igrice

Pa to je i bila poenta moje poruke - ako ti se više sviđa Linux, koristi ga - ko ti brani. Isto važi i obrnuto.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
212.200.27.*



+6455 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 22:06 - pre 232 meseci
@Arax...

Vidi ovako, ja cu plasticno da ti objasnim, posto vidim da nemas mnogo iskustva sa racunarima sem sto si "gledao filmove,slusao muziku,surf i te stvari."

Kad ti treba neko prevozno sredstvo, ti mozes da odaberes konsku zapregu. Ona ce te odvesti od tacke A do tacke B, ima tockove, ima nekakve kocnice, ima nekakva sedista... Sve 'ima' ...

E sad, a mozes i da odaberes recimo neki automobil u kome ces se udobno prevesti od tacke A do tacke B ... Nekima ovde i konjska zaprega radi posao (linux taboru), i pljuju po windowsu jer je linux tako leet, a windows tako lame...

A sad bi mozda mogao da mi objasnis drugu stavku koju si naveo kao prednost linuxa:
-Linux se brze i lakse instalira od XP

U cemu je bitno ako se brze instalira ako ga instaliras samo jednom, za razliku od windowsa koga kako tvrdis reinstaliras na svake 2 nedelje?

Linux vec ima gomilu programa dok na XP moras dodatno da instaliras(uz to moras da platis)

Ovo najbolje ilustruje pricu o konjskoj zaprezi i luksuznom automobilu... Tu i tamo imaju sve elemente, oba imaju tockove, imaju sedista... E sad kako to izgleda i koliko je upotrebljivo linuxasima nije bitno... Vazno je da je broj komada na mestu...

Programi koje dobijas uz linux je tolika gomila smeca, tako da ti taj argument niko uopste nece ni pogledati, a kamoli da ulazi u diskusiju oko toga, jer je to nadaleko poznata i zakljucena cinjenica.

Opet jedno plasticno objasnjenje:
GIMP vs. Adobe Photoshop

kao glavni argument navesces da je GIMP besplatan a da se Photoshop debelo placa. Ali zamisli u realnom svetu situaciju da neko deli automobile koji ne rade, i ne mogu da sluze nikakvoj svrsi osim da ti stoje u dvoristu i sakupljaju prasinu, a na drugoj strani da neka fabrika proizvodi i prodaje automobile koji mogu da sluze svrsi i sa kojima mozes da odradjujes posao. Sta mislis da li ce svi kojima treba automobil da uzimaju ovaj prvi samo zato sto je dzabe a ne mogu nista sa njim, ili ce platiti za automobil, ali njime da mogu da odradjuju posao koji im treba?


P.S. Recimo dok sam pisao ovaj odgovor, EliteSecurity je ponovo pukao, i morao sam da sacekam malo da server postane dostupan kako bi mogao da postujem odgovor. Na sajtovima koji nisu ozbiljni, mozes imati free resenja tipa linux, ali na sajtovima gde se zahteva odredjen stepen ozbiljnosti i pouzdanosti, sve sto je dzaba, ne dolazi u obzir.

P.P.S. Apropo onih 1-2-3% koje si spominjao... Linux vec deset godina ide tako... 1-2-3% pa opet ispocetka 1-2-3%, pa opet ispocetka 1-2-3%... I nikako da se odlepi od tih famoznih 2-3% trzista...
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?08.05.2005. u 22:30 - pre 232 meseci
sta u gimpu ne radi? :))

imas i GIMPshop :)
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
85.222.132.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?09.05.2005. u 00:09 - pre 232 meseci
Citat:
mulaz: sta u gimpu ne radi? :))

imas i GIMPshop :)


Kada odneseš npr. plakat "pripremljen" tim alatima u štampariju, i kada to daš majstoru na štampu, pa ako izvučeš živu glavu, samo će ti se kasti.
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
195.252.86.*

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Windows vs. Linux? Iskustva?09.05.2005. u 00:45 - pre 232 meseci
Ajd da krenemo redom :)

Citat:
BytEfLUSh: Hmm da, iskustva... da vidimo...
Linux (kombinovano Mandrake/RedHat/Suse):
- Imao sam lep "I'm a l33t h4x0r" feeling dok sam ga koristio


Dizao ti se ego :), povodom ovoga ja stvarno nista ne mogu da uradim :) to je tvoj licni feelinig, ja se pak sada kada god sednem za win masinu osecam malo skuceno, tj nenaviknuto davno je bilo vreme kada sam ga aktivno koristio.

Citat:
BytEfLUSh:
- Problemi sa zvukom (pucketa, ne prepoznaje zvučnu karticu pri svakom drugom boot-u)


Sto se pucketanja tice, mozda su drajveri bili losi u svakom slucaju treba instalirati nove drajvere za alsu, a u slucaju da je alsa bildovana u kernel umesto da je kompajlirana kao modul morace da padne i jedno rekompajliranje kernela :)

Citat:
BytEfLUSh:
- Problemi sa modemom (neće da prepozna ovaj Webstar - isto kao i kod zvučne - pri svakom drugom boot-u)


Hmm ovo mi je jako cudan problem iskreno receno ali moguce je da mu fali neki djavo, u svakom slucaju morao bih da vidim dmesg pa da vidimo sta se desava, i da proverimo da li su uopste moduli ucitani.

Citat:
BytEfLUSh:
- xMule je veoma nestabilan


Mislim da xMule nije krivac za nestabilnost, glavni problem je wxWidgets :( tj tu nestabilnost sam osetio na Suse-u, jer je lose iskompjalirana GTK 1.2 biblioteka, u takvim slucajevima trebalo bi deinstalirati wxWidgets biblioteku koja je dosla uz suse i skinuti source sa neta, i pokrenuti configure skript sa opcijom da koristi gtk 2.x umesto 1.2 i problem je resen.

E sada neko je spomenuo kako korisnici Linuxa poznaju mane windows-ima, pa ovo je samo delimicno tacno, jer i windows se takodje razvija recimo ja Linux koristim aktivno preko 7 sedam godina. Od cega preko 6 kao primaran operativni sistem. I sada gledano meni iz ove perspektive mnogo mi je teze recimo da nekom kazem ako ima neki problem sa windowsima kako da ga resi, meni je aktivan kontakt sa njima zavrsen dolaskom win 2000 znaci ranije sam aktivno koristio win 95, win98, i NT 4 i video malo Win2K

Sta je sada sve u XP-u nabudzeno od pojave Win2K i da me neko pita koja su sve tacno poboljsanja ne bih znao da kazem. Isto tako da me pitas koji program/biblioteka je najbolji na windowsima je najbolja za taj i taj problem mogao bih da ti izvucem nesto sto je sigurno preko 5 godina bajato, ili da izvucem biblioteku koja se koristi na unix-ima pa da ju preko cygwin koristis na windowsima :) ukoliko nema native port.


 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows vs. Linux? Iskustva?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79769 | Odgovora: 603 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.